A képzés során tisztázzuk az üzleti elemzés helyét az agilitás térképén. Megtanulunk epic-eket, user storykat és elfogadási kritériumokat írni, lebontani. A gyakorlati válaszokat közös műhelymunkával keressük!
Képzésünkön résztvevők begyakorolják az üzleti elemzés eszközeit az ötlet felmerülésétől a megoldás értékeléséig. Esettanulmányon keresztül történik a gyakorlat elsajátítása, ezáltal azonnal be is épül a saját eszköztárba. A résztvevők kipróbálják a leggyakrabban használt eszközöket, modelleket, és fejlesztik kérdezéstechnikájukat.
A program célja a változásokat végrehajtók hatékonyságának növelése tudás elmélyítésével, rendszerezésével, stakeholder kommunikáció erősítésével, képességek fejlesztésével. Esettanulmány kidolgozása során tapasztalatot szereznek a problémák megelőzésében, feloldásában.
Hogyan váljunk az üzlet számára stratégiai partnerré? A legjobb gyakorlatokat összegyűjtő IT BRM módszertan legfontosabb sikertényezőit ismertetjük. Mire fektessünk nagy hangsúlyt annak érdekében, hogy közelebb kerüljünk az üzlethez és közösen maximális értéket teremtsünk a vállalat számára?
Képzésünk a nemzetközi minősítő PMP vizsga sikeres letételéhez szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket tartalmazza.
Angol nyelvű vizsgafelkészítőnk remek lehetőséget biztosít, hogy az oktatás közben is gyakorold a PMP vizsga nyelvét!
Azoknak a kollégáknak, akiknek rendszeresen kommunikálniuk kell a felsővezetéssel (pl. döntési anyagokat előkészíteni, prezentálni, beszámolókat, státuszolni, stb.), Papp Edit, az Erstebank Hungary volt vezérigazgatója mutatja meg, mire kíváncsi valójában a felsővezető, és mire biztosan nem.
Képzésünk célja, hogy a rendszerszervezők képet kapjanak a Solution Architect szemléletmódról, megközelítésről, lehetővé téve, hogy nagyobb, komplexebb integrációt igénylő IT megoldások tervezését jobban, hatékonyabban és sikeresen tudják elvégezni.
Azonnal használható agilis módszertan és szabályrendszer azoknak, akik szeretnék beépíteni az agilis gondolkodásmódot saját, vállalatuk vezetési eszköztárába. Ehhez átfogó ismereteket biztosít az agilis módszertanokról és részletesen bemutatja a Scrum-ot, mely a legismertebb agilis metódus.
A Scrum csapatokat irányító Scrum Master segít a csapatoknak az értékteremtésben, felel a fejlesztési szabályok és folyamatok betartatásáért, részt vesz a keretek definiálásában és alkalmazásában, valamint elősegíti a célokat megvalósító csapat hatékony együttműködését. Lényegre törő, gyakorlatias tréning remek ár-érték aránnyal!
A két napos tréning célja a projekt minőség-menedzsment témakör feldolgozása, amely hozzásegíti a képzésben résztvevőt a projekt portfólióban lévő projektek minőségének monitorozására.
Tréningünkön egy nagyvállalati környezetben működő üzleti érték alapú demandmenedzsment modellt mutatunk be, amely a gyakorlatban már bizonyított, és sok eleme, eszköze önmagában is bevezethető, függetlenül, hogy a szervezet hagyományosan, agilisan, vagy vegyesen működteti a projektjeit.
Képzésünk a Scrum Master szerepkörre készülő, vagy azt betöltő dolgozóknak javasolt. A szerepkör kulcsát jelentő elméleti áttekintés mellett lefedi a valós helyzetekben felmerülő, a könyvekből nem megtanulható gyakorlati elemek nagyobb részét is, ezért kezdő és gyakorlott Scrum Masterek számára egyaránt javasolt.
A képzést elsősorban olyan csapatoknak alakítottuk ki, akik együtt dolgoznak a cégen belül digitális felületek, folyamatok kialakításán és szeretnék megismerni a design folyamatot gyakorlati feladatokon keresztül.