Hiánypótló képzés minden Solution Architect és szenior rendszerszervező számára!
Ma már szinte kizárt, hogy a kialakítandó megoldás egyetlen IT rendszert érintsen. Ezért létfontosságú, hogy a rendszerszervezők rendelkezzenek integrációs szemlélettel, és elmozduljanak a rendszerszervezéstől a solution architect szemlélet felé.
Képzésünk célja, hogy a rendszerszervezők képet kapjanak a Solution Architect szemléletmódról, megközelítésről, lehetővé téve, hogy nagyobb, komplexebb integrációt igénylő IT megoldások tervezését jobban, hatékonyabban és sikeresen tudják elvégezni.
Akiknek már van tapasztalatuk a saját rendszereik szervezői feladataiban.
A Solution architect képzésen áttekintésre kerülnek
Balogh Péter
A Danubius Informatika alapítója és vezetője vagyok. Pályafutásomat egy szoftverháznál kezdtem fejlesztőként, később team leaddé váltam. Miután az IBM Software Groupnál presales-ként és software architectként is dolgoztam a pénzügyi szektorban, 2010-ben megalapítottam a Danubius Informatikát. Szívesen kombinálom az üzleti gondolkodásmódot tech-képességekkel, UX-szel és online marketinggel. A projektek stratégiai felügyelete mellett szívesen veszek részt a best practice-ek kidolgozásában képzéseken és workshopokon keresztül.
Szabó István
Harminc éve dolgozom IT területen, ebből huszonöt éve bank és biztosítás szektorban. Több, mint tíz évet architektúra tervezéssel foglalkoztam. Sikeres SOA architektúra felépítés, TOGAF bevezetés és Enterprise architektúra menedzsment feladatok állnak mögöttem. Végigjártam az IT szakmai ranglétrát: először nagygépes operátor, fejlesztő, integrációs fejlesztő, szoftver architekt, enterprise architekt lettem. Majd banki szervezetben vezettem projekteket is és több évig szervezeti vezetőként architekti és elemzői csapatot egyaránt. Jelenleg beszállítói oldalon system analyst és solution architect szerepkörben dolgozom különböző projekteken. Szeretek agilis kis létszámú csapatban megoldásokat tervezni, kivitelezésben aktívan részt venni. Közvetlen, vidám, őszinte embernek ismer a környezetem.
KÉPZÉS IDŐTARTAMA: 2 x 8 óra, 9:00 – 17:00 óráig
KÉPZÉSI IDŐPONTOK:
A KÉPZÉS FORMÁJA: TANTERMI (1035 Budapest, Hunor utca 30. C. épület, III. lépcsőház, fszt. 2.)*
*A helyszínváltozás jogát fenntartjuk.
TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:
Illés Alexandra: +36 (70) 791 43 50
Szekér Enikő: + 36 (70) 531 9566
KÉPZÉS ÁRA: 249 000 Ft + ÁFA/fő
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK 10 % KEDVEZMÉNNYEL!
EGYÉB KÖLTSÉG: Személyes képzés esetén további költség: 7 000 Ft/fő/nap + ÁFA, amely ellátást és terembérlet hozzájárulást tartalmaz.
A képzéshez vizsga igényelhető opcionálisan, amelynek a költsége: 10 000 Ft + ÁFA/fő.
A képzésről kiállításra kerülő számla átutalással egyenlíthető ki.
Képzésünknél PMI és PMSZ tagoknak 10 % kedvezményt biztosítunk a képzés árából!*
* A képzés során egyszerre egy kedvezmény vehető igénybe!
Képzésünk során a résztvevők megismerhetik milyen módszertanok, eszközök támogatják őket, milyen döntési helyzetekkel szembesülnek, mit kell mérlegelniük, és hogyan kerülhetik el a hibákat. A két nap során vállalati projektekből vett konkrét gyakorlati példákon keresztül próbálhatják ki magukat ebben a szerepkörben..
Képzésünkön a résztvevőkkel az alábbi kérdésekre keressük a választ:
„Lendületes, rokonszenves tréner, rendkívül professzionális, a kérdéseinkre magabiztosan tudta a választ, holott a téma meglehetősen szerteágazó volt. Péter tréningje azért is hiteles volt, mert saját gyakorlati tapasztalatból merített rengeteg példát és ismertette az azokra adott megoldásokat, egy-egy alkalommal még azt is elismerte, ha valamit másképp kellett volna csinálniuk.
Nekem külön hasznos volt, hogy a tréning olyan technikai jellegű területeket, Esetenként alapismereteket is érthetően bemutatott, amelyek másoknak – főképp a fejlesztői irányból érkező résztvevőknek – talán egyértelműek voltak, de nekem most váltak világossá (pl. messaging, webszolgáltatások, REST szolgáltatások, hálózati alapok). A gyakorlati feladatok jó kis csapatmunkát alakítottak ki a résztvevők között.” Popovics Gábor, Inter Mikrum Zrt., üzleti elemző
„A rendszerszervezői munkakörben nagyon fontos, hogy alap tudással rendelkezzünk más IT szakterületek feladatairól, így az IT Solution Architect szemlélet és alap tudás is fontos, hogy a rendszerszervező mindenre kitérő követelményspecifikációt, rendszertervet tudjon készíteni.” ‘Márkusné Kozma Andrea/ MVMI/ IT Igénymenedzsment és projekt minőségbiztosítási ov.
„Nagyon jó az előadó, nem unalmas, érdekes témák. Elsősorban olyanoknak ajánlanám, akik üzleti tanulmányokkal rendelkeznek és szükségük lenne IT ismeretekre.” Orosz Tamás / BISZ Zrt. / Szenior rendszerfelelős (Business Analyst)
Minden résztvevő egy digitális oklevelet kap a képzés elvégzéséről, amit megoszthatsz jelezve, hogy szakmádban igazi profi vagy, törekedsz a legjobb tudásra, és értékeled a folyamatos tanulás lehetőségét!