Ma már szinte kizárt, hogy a kialakítandó megoldás egyetlen IT rendszert érintsen. Ezért létfontosságú, hogy a rendszerszervezők rendelkezzenek integrációs szemlélettel, és elmozduljanak a rendszerszervezéstől a solution architect szemlélet felé.
Képzésünk célja, hogy a rendszerszervezők képet kapjanak a Solution Architect szemléletmódról, megközelítésről, lehetővé téve, hogy nagyobb, komplexebb integrációt igénylő IT megoldások tervezését jobban, hatékonyabban és sikeresen tudják elvégezni. Képzésünk során a résztvevők megismerhetik milyen módszertanok, eszközök támogatják őket, milyen döntési helyzetekkel szembesülnek, mit kell mérlegelniük, és hogyan kerülhetik el a hibákat. A két nap során vállalati projektekből vett konkrét gyakorlati példákon keresztül próbálhatják ki magukat Solution Architect szerepkörben..
Képzésünkön a résztvevőkkel az alábbi kérdésekre keressük a választ:
A képzés végére a résztvevők megismerik:
Részletesen áttekintik a tervezés során alkalmazható:
Megismerik:
Akiknek:
Balogh Péter
a Danubius Informatika alapítója és vezetője – Solution, Integration és Software Architect számos nagyvállalati, banki és biztosítói projektek meghatározó szereplője
IDŐTARTAM: 2×8 óra, 9-17 óráig
KÉPZÉSI IDŐPONTOK:
2022. május 27., június 3.
A képzés formája (tantermi/online) a jelentkezések során kerül egyeztetésre. Amennyiben a helyzet úgy kívánja, online interaktív formában tartjuk.
A TANTERMI KÉPZÉS HELYSZÍNE: 1035 Budapest, Hunor utca 30. C. épület, III. lépcsőház, Fsz 2.
TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:
Szekér Enikő + 36 70 531 9566
KÉPZÉS ÁRA: 245.000 Ft + ÁFA /fő
Személyes képzés esetén költség: 5.000Ft/fő/nap, amely ellátást és terembérlet hozzájárulást tartalmaz.
A képzés díját átutalással lehetséges rendezni.
“Lendületes, rokonszenves tréner, rendkívül professzionális, a kérdéseinkre magabiztosan tudta a választ, holott a téma meglehetősen szerteágazó volt. Péter tréningje azért is hiteles volt, mert saját gyakorlati tapasztalatból merített rengeteg példát és ismertette az azokra adott megoldásokat, egy-egy alkalommal még azt is elismerte, ha valamit másképp kellett volna csinálniuk.Nekem külön hasznos volt, hogy a tréning olyan technikai jellegű területeket, esetenként alapismereteket is érthetően bemutatott, amelyek másoknak – főképp a fejlesztői irányból érkező résztvevőknek – talán egyértelműek voltak, de nekem most váltak világossá (pl. messaging,webszolgáltatások,REST szolgáltatások,hálózati alapok). A gyakorlati feladatok jó kis csapatmunkát alakítottak ki a résztvevők között.” Popovics Gábor,Inter Mikrum Zrt.,üzleti elemző