TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: Illés Alexandra: +36 (70) 791 43 50
Kezdőlap » Projektvezetőknek » Generatív AI képzés projektvezetőknek
A gyakorlatias és közérthető generatív AI képzés projektvezetőknek célja, hogy a résztvevők megtanulják az AI tudatos és kontrollált alkalmazását projektkörnyezetben.
A képzés nem eszközöket tanít, hanem azt mutatja meg, hogyan használható az AI döntéstámogatásra és hatékonyságnövelésre a mindennapi projektmunkában.
A résztvevők valós projektmenedzsment helyzeteken keresztül tanulják meg, hogyan alkalmazható az AI a tervezésben, dokumentálásban és döntés-előkészítésben.
A technológiai alapokon túl hangsúlyosan foglalkozunk a strukturált gondolkodással, a kritikai szemlélettel és a Human-in-the-loop megközelítéssel, hogy az AI használata ne ad-hoc, hanem tudatos és megbízható része legyen a napi projektmunkának.

“Az MI egyre inkább része lesz mindennapjainknak. A kezdő kurzus jó bevezetést ad abba, hogyan használhatjuk a mesterséges intelligenciát a hétköznapokban és a munkában. Tetszett, hogy a tanfolyam megmutatta: az MI nem valami távoli, ijesztő dolog, hanem olyan eszköz, ami a meglévő készségeinkre épít, és fejlesztheti a kritikus, strukturált gondolkodásunkat is. Különösen értékeltem a könnyed, mégis gondolatébresztő hangulatot, volt helye a nevetésnek, de a mélyebb kérdéseknek is, például annak, mit jelent az alkotás az MI korában. Összességében hasznos és inspiráló élmény volt.” Multicontact, PM
A képzés során olyan gyakorlatban azonnal alkalmazható módszereket, gondolkodási kereteket és AI-használati mintákat adunk át, amelyek támogatják és jelentősen megkönnyítik a projektvezetői munkát. Valós példák, interaktív gyakorlatok és esettanulmányok segítik a tanulást, így a résztvevők nemcsak megértik, hanem a saját munkájukba is be tudják építeni az AI tudatos használatát.
Nem ajánlott:
A képzés azokra a tipikus projektmenedzsment és vezetői kihívásokra ad gyakorlati választ, amelyek a generatív AI megjelenésével még hangsúlyosabbá váltak.
Dudás Dezső – PMI Budapest Magyar Tagozat Elnöke, Szenior Tréner, Tanácsadó
Több mint 25 év tapasztalattal senior projektmenedzser és tanácsadó vagyok projekt-, program- és portfóliómenedzsment területén. Pályafutásom során számos IT és légiközlekedési projektben vettem részt, kiemelten foglalkozva innovatív megoldásokkal, agilis módszertanokkal és stratégiai menedzsmenttel. Szakmai tapasztalataimat az oktatásban is kamatoztatom: óraadóként tanítok a Budapesti Corvinus Egyetemen, a Debreceni Egyetemen és az Óbudai Egyetemen, ahol projekttervezés és -menedzsment témakörökben tartok előadásokat és vezetek szakdolgozati konzultációkat mind waterfall, mind agilis megközelítések tekintetében. Jelenleg egy személyzet nélküli, AI-vezérelt automata bolt fejlesztésében vagyok product Owner. Önkéntesként aktívan részt veszek a PMI Budapest, Magyar Tagozat munkájában, ahol elnökként a hazai projektmenedzsment közösség képviseletét látom el nemzetközi szinten. Széleskörű tapasztalataimmal és elhivatottságommal célom, hogy értéket teremtsek és szakértelmemmel hozzájáruljak innovatív megoldások és sikeres projektek megvalósításához.
KÉPZÉSI IDŐPONT(OK): 2026. június 03-04. – 2 napos képzés
A KÉPZÉS FORMÁJA: Személyes, tantermi formában valósulnak meg képzéseink.
(1035 Budapest, Hunor utca 30. C. épület, III. lépcsőház, fszt. 2.)
*A helyszínváltozás jogát fenntartjuk.
KÉPZÉS IDŐTARTAMA: 2 x 8 óra, 9:00 – 17:00 óráig
TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: Illés Alexandra: +36 (70) 791 43 50
KÉPZÉS ÁRA: 190.000 Ft + ÁFA / fő
(2 napos képzés)
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK 20 % KEDVEZMÉNNYEL!
EGYÉB KÖLTSÉG: Személyes képzés esetén további költség: 8.000 Ft / fő / nap + ÁFA, amely ellátást és terembérlet hozzájárulást tartalmaz.
A képzésről kiállításra kerülő számla átutalással egyenlíthető ki.
Képzésünknél PMI és PMSZ tagoknak 10 % kedvezményt biztosítunk a képzés árából!*
* A képzés során egyszerre egy kedvezmény vehető igénybe!
A képzés során a mesterséges intelligencia projektmenedzsmentben való alkalmazását járjuk körül, az alapfogalmaktól a gyakorlati felhasználásig. A hangsúly végig azon van, hogyan lehet az AI-t tudatosan, kontrolláltan és értékteremtő módon bevonni a napi projektmunkába.
A téma gyorsan fejlődő jellege miatt a képzés tartalma folyamatosan frissül, amit az alkalmak során is aktívan beépítünk. A tematika irányadó, amely a résztvevők előzetes ismereteihez, igényeihez és aktivitásához igazodva rugalmasan alakul.
A képzés fő témakörei:
A képzés során minden témakörhöz gyakorlati példák és konkrét feladatok kapcsolódnak, amelyek közvetlenül a résztvevők mindennapi projektmenedzsment munkájához kötődnek.
„Az MI egyre inkább része lesz mindennapjainknak. A kezdő kurzus jó bevezetést ad abba, hogyan használhatjuk a mesterséges intelligenciát a hétköznapokban és a munkában. Tetszett, hogy a tanfolyam megmutatta: az MI nem valami távoli, ijesztő dolog, hanem olyan eszköz, ami a meglévő készségeinkre épít, és fejlesztheti a kritikus, strukturált gondolkodásunkat is. Különösen értékeltem a könnyed, mégis gondolatébresztő hangulatot, volt helye a nevetésnek, de a mélyebb kérdéseknek is, például annak, mit jelent az alkotás az MI korában. Összességében hasznos és inspiráló élmény volt.” PM, Multicontact Consulting Kft.
„Összeszedett, szépen felépített volt a képzés napja, határozottan hasznos infókkal és gyakorlattal távozunk.” PM, Multicontact Consulting Kft.
„Kiváló, érthetően és lényegretörően adja elő az anyagot. Jól szervezett a tematika, és fókuszál az oktatás közbeni esetleges igényekre.” PM, Multicontact Consulting Kft.

Minden résztvevő egy digitális oklevelet kap a projektmenedzsment tanfolyam elvégzéséről, amit megoszthatsz jelezve, hogy szakmádban igazi profi vagy, törekedsz a legjobb tudásra, és értékeled a folyamatos tanulás lehetőségét!
"*" a kötelező mezőket jelöli